Corona december 2021

Beste Leden,

Corona slaat onverminderd toe in Nederland. De coronamaatregelen van 27 November zijn bedoeld om ons onderling contact te beperken, dat is spijtig maar nodig.

Voor overdag van 5 tot 17 uur verandert aan gebruik van botenloods, de kantine of de sportzaal niets. Ons mailbericht van 8 novemfber blijft gelden. Dus voor alle tijden is voor toegang tot het gebouw en DKV terrein een geldige QR nodig. We hopen dat jullie juist die tijden gebruiken om te sporten. Of om elkaar te treffen. 

In de avonduren is alleen individueel sporten in de openbare ruimte toegestaan, maximaal 4 personen tegelijk, daarnaast 1 trainer. We staan daarom toe dat dan de botenloods toegankelijk is om boten uit de ligplaats te halen of er neer te leggen. De doorloop naar de botenloods mag gebruikt worden, kom en vertrek alleen. Alle overige ruimtes van het gebouw mogen niet worden gebruikt.

Hou je ten allen tijde aan de 1,5 m, denk aan de basismaatregelen en kom niet als je ziek bent.

namens het bestuur, blijf gezond

Terug