Tocht naar Olst 28 juni 2023

Beste DKV-leden,

Deze week gaan we met de cursisten van de beginnerscursus afgeronden met dinsdag avond "alle bootjes" en donderdag nog een les om de puntjes op de i te zetten. Het einde van de cursus nadert en daarmee komt de traditionele tocht naar Olst dichterbij. Woensdag 28 juni is het zover. Dan varen we om 19:00 weg bij DKV naar Olst. Er hebben zich al een flink aantal mensen gemeld – de teller staat op 27 – maar er kunnen nog altijd mensen bij (we kunnen nog wat begeleiders gebruiken). Heb je zin om mee te gaan? Geef je dan op via een persoonlijk bericht aan Paul van der Lee 06-51139043, mag via whatssapp, signal, SMS, mail of telefonisch.

Laat me dan gelijk weten of je ook kan en wil rijden en zo ja, hoeveel mensen er met je mee kunnen, of er boten op het dak mee kunnen. Dan kan ik een goede logistieke planning maken. 

Ik zie jullie graag in de tocht.

Groetjes, Paul van der Lee

Terug